آدرس

تهران، خیابان آزادی

شماره تلفن

021-66035408

ایمیل

info@petroahoura.com

کد پستی

1458886879

شماره فکس

02166035408

اینستاگرام

petroahoura1400@

شرکت ما رشد و کارایی سازمان شما را با کیفیت محصول خود در حوزه آموزشی-پژوهشی و صنعتی بهبود می‌بخشد. هزینه کرد سازمان خریدار را با ساختن محصولات سفارشی خریدار و مشارکت در تحقیقات وی، کاهش می دهد. ماموریت ما ارتقای سطح دانش و محصولات نفتی در حوزه صنعت نفت ایران و تأثیرگذاری بر سیاست های عمومی در حمایت از صنعت نفت و گاز طبیعی ایران است.

تیم مجرب ما در تلاش است دانش فنی و فناوری در حوزه نفت را با با بهره‌گیری از راه‌حل‌های عملی برای روش‌های ریکاوری EOR / IOR، بهینه‌سازی عملکرد مخزن و بهبود تولید نفت و گاز از مخازن را بومی سازی کند و بر این اساس بازار رقابتی مناسبی برای مشتریان خود در شرایط تحریم ایران فراهم کند. فعالیت های ما شامل تولید تجهیزات آزمایشگاهی، ارائه خدمات در حوزه علوم زمین شناسی و مهندسی نفت و گاز، تولید و ساخت محصولات فن آوری بالا در حوزه نفت و گاز و بکارگیری هوش مصنوعی در محصولات نفت و گاز است.

شرکت ما با بیش از 250 خریدار داخلی و خارجی (شخص و شرکت) معامله و همکاری داشته است و با کمک فناوری‌های جدید و حفظ شرایط زیست‌محیطی توانسته است استاندارد داخلی و خارجی خود را در ارائه خدمات و فعالیت خود تقوت بخشد. اگرچه تمرکز ما عمدتاً در بازار داخلی است، در سال‌های اخیر کار ما گسترش یافته و ابعاد بین‌المللی رو به رشدی را شامل می‌شود.

شرکت ما مفتخر به دریافت عناوین مختلف از سازمان های معتبر علمی و تجاری از جمله مقام اول از بخش فن آفرینان جشــنواره شــیخ بهایــی، تعاونــی برتــردانــش بنیــان از ســوی وزارت تعــاون و کسـب مقـام سـوم جـوان خوارزمـی شده است. همچنین شرکت ما در نمایشگاه های معتبری داخلی مانند نمایشــگاه تجهیــزات و مــواد آزمایشــگاهی ســاخت ایــران به مدت 9 سال تا کنون و نمایشگاه های معتبر خارجی از جمله شرکت در نمایشگاه بین المللی ادیپک حضور فعال دارد.