محصولات شرکت دانش بنیان پترو پژوهش اهورا

محصولات صنعتی

شرکت دانش بنیان پترو پژوهش اهورا به طراحی، ساخت و نصب انواع مختلف تجهیزات RCAL، SCAL‌ و PVT برای صنعت نفت و گاز و مراکز تحقیقاتی می‌پردازد. امکان طراحی سیستم‌ها و تجهیزات بر اساس نیاز خاص شما به منظور دستیابی به داده‌های دقیق برای مطالعات وجود دارد. همچنین امکان دوره‌های کوتاه آموزشی مختلف برای به کارگیری بهتر تجهیزات فراهم است.


ادامه

محصولات آموزشی

برای درک بهتر دانش مهندسی نفت و آشنایی با پارامترهای پترو فیزیکی و زمین شناسی وجود سیستم های ساده و ارزان قیمت به منظور کاربردهای آموزشی در دانشگاه ها الزامی است. شرکت پترو اهورا سیستم‌هایی ساده و دقیقی را به منظور اندازه‌گیری پارامتر‌های اصلی و پایه مانند تخلخل و تراوایی برای استفاده در مؤسسات آموزشی و دانشگاه‌ها فراهم کرده است.


ادامه

محصولات زمین شناسی

با توجه به اهمیت زیاد علم زمین شناسی در صنایع نفت و گاز شرکت پترو پژوهش اهورا سعی نموده تا با تولید دستگاه های با کیفیت برخی از نیاز های صنعت نفت در حوزه زمین شناسی را بر طرف نماید.


ادامه

محصولات آماده سازی مغزه

پیش از آنکه بتوان آنالیز های معمول و ویژه مغزه را اجرا نمود نیاز است تا نمونه های مغزه با دقت بالایی تهیه شوند. برای آن که تست های انجام شده دچار خطا نشوند منظم بودن شکل استوانه ای و صاف بودن مقاطع آن از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است. شرکت پترو پژوهش اهورا با استفاده از تجربیات زیاد در این زمینه توانسته است تا دستگاه هایی با کارایی بالا برای آماده سازی مغزه ارائه دهد.


ادامه