محصولات آماده سازی مغزه

پیش از آنکه بتوان آنالیز های معمول و ویژه مغزه را اجرا نمود نیاز است تا نمونه های مغزه با دقت بالایی تهیه شوند. برای آن که تست های انجام شده دچار خطا نشوند منظم بودن شکل استوانه ای و صاف بودن مقاطع آن از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است. شرکت پترو پژوهش اهورا با استفاده از تجربیات زیاد در این زمینه توانسته است تا دستگاه هایی با کارایی بالا برای آماده سازی مغزه ارائه دهد.

دستگاه پلاگ‌ساز


plugging

گروه دستگاه‌های پلاگ‌ساز ساخت پترو اهورا شامل انواع دستگاه‌های تهیه پلاگ با مشخصات مختلف هستند که برای تهیه پلاگ از مغزه‌های کامل در مطالعات RCAL و SCAL مورد استفاده قرار می‌گیرند. پترو اهورا انواع مته‌های مغزه‌گیری سرالماسه را نیز تأمین کرده است که به کاربر اجازه می‌دهند نمونه پلاگ‌های مختلف با قطرهای مختلف از ۱.۵ تا ۵ اینچ تهیه کند. سیستم خنک‌کننده با آب امکان برش بهینه و سریع سنگ بدون هیچگونه آسیب به مته و سیستم را فراهم می‌کند. دستگاه پلاگ‌ساز همچنین شامل پمپ، مخزن آب، شلنگ انعطاف‌پذیر، هرزگرد آب و سینی زهکشی است.

 

مشخصات:

قطر داخلی مته مغزه‌گیری: ۱ تا ۱.۵ اینچ

حداکثر عمق مغزه‌گیری: ۵ اینچ

خنک‌کننده سازگار: آب

سرعت برش:‌ قابل تنظیم

توان موتور: ۲۵۰۰ وات

to-continue

دستگاه برش مغزه


cutting-crop

دستگاه برش مغزه PPA در دسته اره های برش سنگ قرار می­گیرد که شامل تعداد متنوعی از ماشین­های برش با مشخصات منحصر­ به فرد می­باشد که برای بریدن و تراشیدن مغزه­های کامل استفاده می­گردد. در برخی از مدل­ها برخی از امکانات اضافی برای صاف کردن نمونه­ها فراهم شده است. PPA تیغه­های متنوعی با لبه­های دندانه دندانه و ممتد برای برش و تراشیدن مغزه کامل به­منظور تست­های معمول و زمین­شناسی تهیه کرده است. این دستگاه عملکرد ساده­ای دارد، از سیستم سرد کننده آب استفاده می­کند و برش سریع و موثر را بدون آسیب به تیغه و دستگاه ممکن می­سازد.

 

مشخصات:

قطر تیغه: ۳۵۰ میلی متر

بیشترین عمق برش: ۱۰ سانتی متر

بیشترین طول مغزه: بنابر درخواست

سیال خنک کننده: آب

سرعت چرخش: ۳۰۰۰ دور بر دقیقه

توان موتور: ۲۵۰۰ وات

to-continue